Pirimehmet, Cumhuriyet Cd. No: 66
Telefon : +90 532 381 1719

Hakkımızda

Isparta'nın yeni nesil cam balkon firması Formglass

Katlanır cam balkon , Sürme cam balkon, hareketli ve giyotin sistemli cam balkon sistemleri ve patentli ısı cam uygulamalrı ile balkonunuz artık evinizin bir köşesi gibi oluyor.

Katlanır cam balkon , Sürme cam balkon, hareketli ve giyotin sistemli cam balkon sistemleri ve patentli ısı cam uygulamalarında Isparta, Burdur, Antalya, Denizli, Afyon'a da hizmet verebilen Formglass, bir Göksu Alüminyum kuruluşudur.

Özel fırsatlar ve tasarımlar hakkında detaylı bilgi almak yada hemen cam balkon yaptırmak isteyenleri Formglass'ın Isparta merkezde bulunan showroom mağazasına davet ediyoruz.

Image
Image

Misyonumuz - Vizyonumuz

İnsanoğlu barınacak bir yere sahip olmasından itibaren yaşadığı mekanı “güzelleştirme”, onu kullanışlı hale getirme, ona değer katma ihtiyacı içindedir.
Günümüzde bu beklentiler, insanın yaşamını geçirdiği her yere (konutlara, işyerlerine, restoranlara, alışveriş merkezlerine ve hatta sokaklara) yansımıştır. İnsanlar zamanlarını geçirdikleri tüm mekanların; • mimari olarak daha estetik olurken kullanışlılığının da artmasını, • tehlikelere karşı daha güvenli olurken şeffaflılığının ve manzarasının en üst düzeyde kalmasını, • daha kolay iklimlendirilirken enerji tüketiminin en aza indirecek şekilde çevreye duyarlı hale gelmesini, ve benzeri değişimleri talep etmektedirler. Bu süregelen ihtiyacı nasıl karşılayacağımıza karar vermek için öncelikle yeteneklerimizi, yapabileceklerimizi ve yapamayacaklarımızı belirledik. Kendimizi bir “sistem firması” olarak konumlandırdık. Bize göre sistem firması, ekonomik fayda yaratan yenilikler odağında çalışan, herkesin yaptığı işleri, standardı satın alan, herkesin yapamadığı, katma değer yaratan işleri tasarlayan ve üreten firmadır. Bu firma için tasarım, fikir, patent, farklılık kelimeleri olmazsa olmazlarımızdandır. Tüm bu ihtiyaçların yarattığı ortamda misyonumuz; inovatif bir öngörü ile yenilikçi mimari yapı donanımları tasarlamak ve bu ürünleri “üretici bayilik” iş modeli ile en uygun şekilde tüketicilere ulaştırmaktır. Vizyonumuz FormGlass Olarak Vizyonumuz Müşteri beklentilerinin önünde olma arzusu ile tasarladığı yenilikçi ürünleri, müşteri memnuniyetine bakış açısı, yönetici ve çalışanlarının potansiyeli, sürdürülebilir farklı iş modeli ile ulusal ve uluslar arası piyasalarda, paydaşlarının çalışmaktan gurur duyduğu bir firma ve tüketicilerinin bir numaralı tercihi olmak…
Image
Cam balkon sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahibiz

Üst düzey ısı yalıtımlı cam balkona mı ihtiyacınız var?

Arayın : +90 532 381 1719 VEYAİletişim